Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

17.05.2017 З основними аспектами пенсійного законодавства ознайомили педагогів


Працівники Бучацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели зустріч з трудовим колективом Ліщанецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Надали роз’яснення щодо умов і порядку призначення пенсій за вислугу років, виплати одноразової грошової допомоги при виході на пенсію за віком. Звернули увагу, що на розмір майбутньої пенсії впливає тривалість страхового стажу і величина заробітної плати. Відповіли на запитання стосовно перерахунку та особливого порядку виплати пенсії працюючим пенсіонерам. Акцентувала на можливості завчасної подачі документів для призначення пенсії з метою їх правової перевірки.

Для отримання інформації зі своєї облікової картки про страховий стаж, нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески запропонували зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема