Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№689 від 03.11.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяви: жителів  с.Бариш Сідляк М.М., Кльоцко М.В.,с.Сороки Пензей П.М., с.Літятин Бережанського району Бендиришин О.В., про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки     (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. «Вільна Україна » на території Пилявської сільської ради, с.с. «Сороки» на території Сороківської сільської ради,        с.с. «Промінь» на території Бариської сільської ради.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Промінь»                                    

жителю с.Бариш Кльоцко Михайлу Володимировичу – ( 1,7513 га-рілля, № 559) сертифікат серії ТР № 0292138

жительці с.Бариш Сідляк Марії Михайлівні-( 1,7516 га –рілля, №201) сертифікат серії ТР№ 0292438

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Вільна Україна»                                    

Жительці с.Літятин Бережанського району  Бендиришин Оресті Василівні –(2,6890 га – рілля,                № 103;   ) сертифікат серії ТР № 0342572

 

                 За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Сороки »

Жительці  с. Сороки Бучацького району Пензей Петру Михайловичу – (2,2473 га –рілля, № 44 ; 0,3390 га –пасовище,№ 44) сертифікат серії ТР № 0086212.

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є. В.

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема