Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

02.12.2016 Про електронне декларування


30.10.2016 року завершився І етап системи електронного декларування для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище. З 01.01.2017 року розпочнеться ІІ етап електронного декларування, відповідно до якого електронні декларації мають подати всі інші суб’єкти декларування, які визначені Законом України «Про запобігання корупції» 14 жовтня 2014 року № 1700-VII. Зазначений етап декларування є найбільш цікавим з тієї точки зору, що стосується державних службовців найнижчої ланки.

З метою захисту інформації державні органи мають здійснити заходи із забезпечення надання послуг електронного цифрового підпису суб’єктам декларування на безоплатній основі. Слід відмітити, при вході до електронної системи декларування офіційного веб-сайту НАЗК міститься перелік із 16 акредитованих центрів сертифікації ключів. Лише наявність електронного ключа надасть змогу своєчасно подати електронну декларацію.

Отже, подання декларацій відповідно до вимог ст. 45 зазначеного Закону буде здійснюватися шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Слід зазначити, що законодавством передбачено 4 типи декларацій:

- щорічна (охоплює попередній рік);

- перед звільненням (охоплює період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями);

- після звільнення (охоплює попередній рік, тобто рік, у якому особа звільнилася);

- кандидата на посаду, у разі якщо посада належить до переліку суб’єктів декларування або до переліку посад з підвищеним корупційним ризиком.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема