Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№624 від 10.10.2011 року Про проведення благодійного марафону "Добро повертається"


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від __________ 2011  року                м. Бучач                     № ____

 

 

Про проведення благодійного

марафону "Добро повертається"

 

            На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від    23   вересня 2011 року № 762 «Про проведення обласного благодійного марафону "Добро повертається"», відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року", спільного наказу Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, від 14.06.2006 № 1983/388/452/221/556/596/106 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах", з метою надання допомоги дітям, які проживають у складних умовах:

1.            Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Стронська О.О.) забезпечити участь району в обласному благодійному марафоні "Добро повертається" для дітей, які проживають у складних життєвих умовах 18 жовтня 2011 року.

2.            Службі у справах дітей райдержадміністрації (Єднак В.Д.) забезпечити підбір дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах для участі в  обласному благодійному марафоні „Добро повертається”.

3.            Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Стронська О.О.)  направити відповідний пакет документів в ДАІ  Бучацького РВ УМВС України в Тернопільській області (Максимчук О.З.) щодо забезпечення безпеки дітей під час здійснення нерегулярних перевезень за маршрутом м. Бучач – м.Тернопіль – м. Бучач.

4.            Відділу  охорони здоров’я райдержадміністрації (Казмірук П.П.) забезпечити медичний супровід при перевезенні дітей.

5.            Відділу у справах молоді та спорту (Стронська О.О.), службі у справах дітей (Єднак В.Д.),  районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації (А.А.Міщанчук), виконкому Бучацької міської ради провести районну благодійну акцію «Добро повертається» за участю дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та  дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

6.            Виконавцям даного розпорядження інформувати про підсумки проведення благодійної акції «Добро повертається» відділ молоді та спорту районної державної адміністрації до 15 листопада 2011 року.

7.            Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити координацію та узагальнення проведеної роботи і про стан виконання розпорядження інформувати обласну державну адміністрацію до 1 грудня 2011 року.

8.            Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної державної

           адміністрації                                                                                            В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема