Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

14.09.2016 Чи може особа після призначення пенсії за вислугу років або пенсії за віком на пільгових умовах працювати за спеціальністю?


Згідно зі статтею 7 Закону України “Про пенсійне забезпечення”, пенсії за вислугу років призначаються після звільнення з робот, яка дає право на цю пенсію. Отже у період отримання цього виду пенсії працювати можна лише на посадах і в закладах, які не передбачено Переліком №909. У разі якщо після призначення такої пенсії особа працевлаштувалася за спеціальністю, що дає право на пенсію за вислугу років, вона має повідомити про це орган, який призначив пенсію. Виплату пенсії буде припинено, а після звільнення з такої посади — поновлено.

 

Для призначення пенсії за віком на пільгових умовах на сьогодні не має значення, на якій посаді працює пенсіонер. Виплата пенсії здійснюється в порядку, визначеному відповідно до статті 47 Закону України №1058.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема