Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

ВИПЛАТА ПЕНСІЙ ЧЕРЕЗ БАНКІВСЬКІ УСТАНОВИ


Виплата пенсій через банківські установи - це не просто зміна орієнтирів Пенсійним фондом України, а складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію коштів на витрати, пов'язані із доставкою пенсій.

Станом на 01.08.2016 року в Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області  через банківські установи одержують пенсії 39 546 пенсіонерів.

Відкривши рахунок для пенсійних виплат в банківській установі пенсію можна отримувати в зручний саме для пенсіонера час, та й накопичення коштів на поточному рахунку із нарахуванням відсотків – також доволі важливий аргумент. Та й ще відкривати пенсійні рахунки банківські установи зобов'язані безоплатно! Важливо й те, що інформація про банківські операції суворо охороняється, тож розмір виплат відомий лише пенсіонеру.

В умовах сьогодення Пенсійний фонд України тільки згідно рішення конкурсної комісії надає перелік банків, уповноважених обслуговувати пенсіонерів, з огляду на показники їх фінансової стабільності.

Важливо! Одержувачі пенсій можуть у будь-який час відмовитися від послуг одного банку на користь іншого або ж перейти на обслуговування у відділення пошти. При цьому залишки коштів на рахунку пенсіонера можуть перераховуватися в інший банк на підставі його особистого доручення, при умові, що це передбачено в договорі між банківською установою та пенсіонером.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема