Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№602 від 04.10.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну частку(пай)


 

 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2011  року                    м. Бучач                           №602

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну частку(пай)

 

Розглянувши заяви: жителів  с.Осівці Жирівської С.В., Олійник Т.А., м.Запоріжжя Микитів Г.В.    про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай) без визначення меж в натурі,  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки     (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. « Поділля » на території Осівецької сільської ради.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:

    За рахунок земель   колишньої селянської спілки « Поділля »                                   

-          жит.с. Осівці Бучацького району Жирівській Світлані Володимирівні- ( 1,1979 га –  рілля, № 507, 0,2100 га- пасовище, №212 ) сертифікат серії ТР № 041980

-          жительці м.Запоріжжя Микитів Галини Володимирівни ( 1,1623 га – рілля № 279; 0,2100-пасовище,№213) сертифікат ТР № 041944

-          жит.с.Осівці Бучацького району Олійник Теодозію Андрійовичу – (1,3343 га – рілля,   № 283; 0,3961 га – пасовище, № 643) сертифікат серії ТР № 041920

 

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  першого заступника голови районної державної адміністрації    Щербатого Є.В..

 

 

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема