Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№567 від 20.09.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

 

            Розглянувши заяву жительки м.Бучач вул..Польова,3 Юрків Лілії Василівни, про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва , рішення Озерянської сільської ради від 22 квітня 2008 року №118 « Про погодження надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для дачного будівництва»    та керуючись ст.ст.121, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:              

           1. Дати гр..Юрків Лілії Василівні дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального дачного будівництва площею 0,1000 га на території Озерянської сільської ради  (за межами населеного пункту)

           2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови районної державної адміністрації     Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА

____________ Є.В.Щербатий

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема