Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№559 від 16.09.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяву жителя с.Пилява Михайлишин Сергія Васильовича про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , які посвідчують право власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства, рішення Пилявської  сільської ради від 16 січня 2011 року  № 25 « Про погодження надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку   за межами населеного пункту »   , керуючись Земельним кодексом України(ст. 17,  33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

       1.Передати безоплатно гр. Михайлишин Сергію Васильовичу у власність земельні ділянки    загальною   площею  0,4265 га ( 0,1993 га, 0,0760 га, 0,1512 га) для ведення особистого селянського господарства на території Пилявської  сільської  ради ( за межами населеного пункту).

 

     2.Громадянину оформити державний   акт  на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 

     3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

 

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема