Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№517 від 30.08.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

              Розглянувши заяву жительки смт. Золотий Потік Демах Ганни Іванівни про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів , які посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства   , керуючись Земельним кодексом України(ст. 17, 33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

       1.Передати безоплатно гр. Демах Ганні Іванівні у власність земельну ділянку     площею  0,1000 га для ведення особистого селянського господарства         на території Золотопотіцької   сільської  ради ( за межами населеного пункту).

 

     2.Громадянці оформити державний   акт  на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 

     3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема