Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№498 від 26.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяву жительки с.Пишківці Балюк Ірини Михайлівни   про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства , рішення Пишківської  сільської ради від 10 червня 2011 року №66 « Про погодження надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для індивідуального дачного будівництва та для ведення особистого селянського господарства»  на території Пишківської сільської ради (за межами населеного пункту) та керуючись ст.ст. 17,19,33,116, 121,125, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:             

           1. Дати гр. Балюк Ірині Михайлівні дозвіл на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства , орієнтовною площею 0,5000 га, за рахунок земель запасу  на території Пишківської  сільської ради (за межами населеного пункту) .  

           2. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  О.О.Краснощокого.

 

Голова районної

державної адміністрації                                               В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема