Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№446 від 05.08.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу на виготовлення державного акта

на право власності на земельну ділянку

 

            Розглянувши заяви: жит.  с.Жизномир Мостова М.Й.,жит.смт.Золотий Потік Баляк В.М.,  жит.с. Малі Заліщики Мойсей М.М., жит.с.Бариш Довган М.М. про надання дозволу на виготовлення державного акту на право власності на земельну частку(пай),  керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай):  с.с. « Зубрець», на території Зубрецької с.р., с.с. «Жизномир » на території Жизномирської с.р.,  к-п «Колос» на території Миколаївської с.р.,  с.с. «Промінь»  на території Бариської с.р.

 1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва   громадянам:    

              За рахунок земель колишньої селянської спілки « Жизномир»

-          жительці сЖизномир    Бучацького району Мостовій Марії Йосифівні    - ( 1,9891 га –  рілля, № 28) сертифікат серії ТР № 0313170.

                          За рахунок земель колишнього к-пу «Колос»                   

-          жителю смт.Золотий Потік Бучацького району Баляк Василю Михайловичу   - (1,1651га –  рілля № 54  ) сертифікат серії ТР № 0315509

 За рахунок земель колишньої селянської спілки «Зубрець »

-          жителю с.Малі Заліщики Бучацького району Мойсей Михайлу Михайловичу - (1,0619 га –  рілля, № 265;   0,1257 га – пасовище № 265) сертифікат серії ТР № 0311160

За рахунок земель колишньої селянської спілки «Промінь»

-          жительці  с.Бариш Бучацького району Довган Марії Михайлівні - (1,7355 га –  рілля, № 435.) сертифікат серії ТР № 0342393

                 2. Зобов`язати   громадян  при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації    Є.В.Щербатого.

  Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.Савка

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема