Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№473 від 17.08.2011 року Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту і перевезень народногосподарських вантажів, пасажирів у зимовий період 2011/2012 року.БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

                       

від «___» _______2011 року            м. Бучач                                   №_____ 

 

 

Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту і перевезень народногосподарських вантажів, пасажирів у зимовий період 2011/2012 року.

На виконання  розпорядження голови облдержадміністрації № 565 від 22 липня 2011 року "Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту і перевезень народногосподарських  вантажів, пасажирів  у зимовий період 2011/2012 року".

1. Рекомендувати начальникам  залізничних   станцій м. Бучач  та с.Пишківці     розробити  та організувати виконання заходів по ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин що впливають на залізничний рух в межах їх дистанцій колій на зимовий період 2010/2011 року, та забезпечити безперебійний рух.

2.3 метою забезпечення потреби Львівської залізниці у виділені робочої сили і транспортних засобів дистанціям колії по району на зимовий період 2008-2009 років та ліквідації наслідків можливих стихійних явищ і обставин, що впливають на залізничний рух пропонуємо  виділити робочу силу та автотранспорт для дистанції колії.

 Назва підприємства                                  К-ть людей       К-ть автотранспорту

а)залізнична станція с.Пишківці

ТзОВ "Бучачагрохлібпром                            10                             1

б) залізнична  станція м.Бучач       

ТзОВ "Бучачагрохлібпром"                           5                              1

        ЗАТ "Бучацький сирзавод"                             5

        Бучацьке УМС і ПС                                        2                                                                                                  

3. Виконавчим комітетам міської, 3олотопотіцької селищної та сільських рад району забезпечити безпечні умови руху автотранспорту протягом всього зимового періоду.

4. Рекомендувати керівникам сільськогосподарських підприємств району :

4.1  До 10 жовтня поточного року укласти з філією”Бучацький райавтодор договори на                  обслуговування шляхів району в межах господарств.

4.2.  До 1 листопада 2011 року вивезти необхідну кількість протибуксуючих матеріалів для підсипки їх на підйомах, спусках, поворотах і автобусних зупинках, на шляхах місцевого та внутрігосподарського значення.

4.3  Для підсипки та розчистки шляхів закріпити за відповідними ділянками доріг необхідну кількість людей та механізмів.

4.4.    ТзОВ”Бучацьке АТП-16139”, УМС і ПС на договірних умовах виділити райавтодору транспорт та механізми (з паливно-мастильними матеріалами і обслуговуючим персоналом) на період очистки шляхів від снігових заметів.

5.    Рекомендувати філії «Бучацький   райавтодор»:

 5.1   До 15 жовтня 2011 року створити страховий запас паливно-мастильних матеріалів, необхідних для зимового утримання шляхів, а саме :

- дизпалива   - 3 тонн

- бензину       - 2 тонни

5.2.  Завершити до 15 жовтня 2011 року ремонт і підготовку снігоочисної та посипної техніки і відповідного обладнання.

5.3.  Розробити і затвердити по кожному населеному пункту району план боротьби із снігозаметами, ожеледдю, скласти графіки посипки небезпечних ділянок доріг протибуксуючими матеріалами.

5.4.  Підготувати комплекти знаків для оперативного закриття проїзду на дорогах в період раптової ожеледі, а також виготовити до 1 листопада 2011 року необхідну кількість віх для встановлення їх на небезпечних ділянках доріг під час снігових заметів.

6.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 10. 08. 2010 року № 422 „Про заходи щодо забезпечення безперебійного руху транспорту і перевезень народногосподарських  вантажів, пасажирів  у зимовий період 2010 -2011 років”

7.  Контроль за виконанням даного розпорядження доручити заступникам голови районної державної адміністрації згідно із розподілом обов”язків.

 

 

 

 

Голова районної

 державної адміністрації                                                         В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема