Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№443 від 05.08.2011 року Про додаткові заходи з нагоди вшанування пам’яті 70 – х роковин трагедії «Бабиного Яру» в районіБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від"____"   _________ 2011року             м. Бучач                            № _____

 

 

 Про додаткові заходи

 з нагоди вшанування пам’яті

70 – х роковин трагедії

«Бабиного Яру» в районі

 

Відповідно до резолюції прем’єр – міністра України від 21.06.2011 року №29489/3/1-11 про виконання Плану заходів до 70-х  роковин трагедії Бабиного Яру та з метою донесення до громадськості об’єктивної інформації про трагічні події минулого:

            1.Сектору зв’язків з громадськими організаціями. ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації , виконкомам місцевих рад забезпечити на території району всеукраїнську хвилину мовчання у день вшанування пам’яті 70–х роковин трагедії Бабиного Яру 29 вересня2011 року.

            2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації, спільно із Бучацьким РВ УМВС України, впродовж 2011 року провести на території району реєстр місць масових розстрілів євреїв України.  

            3. Сектору зв’язків з громадськими організаціями, ЗМІ та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації про стан реалізації заходів інформувати райдержадміністрацію до 10 жовтня 2011 року, та головне управління з питань внутрішньої політики , національностей, релігій, преси та інформації облдержадміністрації до 22 жовтня 2011 року.

                     5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно розподілу  обов’язків.

 

 

                 Голова районної державної

       адміністрації                                                                  В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема