Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

06.11.2015 Про якість обслуговування пенсіонерів - за «круглим столом» з банківськими установами та поштовим відділенням


В Управлінні Пенсійного фонду України в Бучацькому районі відбулась зустріч у форматі «круглого столу» із  банківськими установами району та представниками поштового відділення м. Бучача.

Обговорено питання удосконалення механізму отримання готівкових коштів підприємствами поштового зв’язку для пенсійних виплат та  встановлення режиму роботи підприємств поштового зв’язку в залежності від обсягів фінансування пенсійних виплат.

Також проаналізовано своєчасність зарахування коштів на рахунки пенсіонерів, якість обслуговування пенсіонерів, своєчасність наповнення банкоматів готівкою, можливість розміщення банкоматів в сільських населених пунктах.

 

Начальник управління Фонду в районі Михайло Бобин акцентував на необхідності дотримання контролю за отриманням пенсій за довіреністю та термінами зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів. Особливу увагу звернув на обслуговування  інвалідів, ветеранів війни, учасників бойових дій та наголосив про обов'язок банку - забезпечувати доставку виплат при бажанні одержувача.

Учасники  зустрічі окреслили спільні плани подальшої співпраці, спрямованої на покращення якості обслуговування громадян, наближення банківських послуг до населення , покращення якості доставки пенсій поштовими відділеннями.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема