Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№387 від 11.07.2011 року Про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянкиБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про затвердження проекту землеустрою,

щодо відведення земельної ділянки

 

                Розглянувши заяву жителя м.Бучач вул..Б.Бариська,25  Бучацького району Кавінського Михайла Миколайовича   про затвердження проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність   на земельну ділянку  на території Бучацької міської  ради,керуючись Земельним кодексом України (ст. ст. 17,19,116,118,125,126  перехідні положення п. 12), ст.. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.. 50 Закону України «Про землеустрій»:   

            1. Затвердити Кавінському Михайлу Миколайовичу проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства , виготовлений ПП « Геоцентр».

           2. Передати  земельну ділянку  у власність для ведення особистого селянського господарства  (господарські двори)   загальною площею 0,8070  га  на території Бучацької міської  ради (за межами населеного пункту ) гр. Кавінському Михайлу Михайловичу

            3. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласника  виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема