Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№384 від 11.04.2011 року Про робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від   “11”  липня 2011 р.                                   м. Бучач                            № 384

 

 

 

 Про робочі групи з питань

легалізації виплати заробітної плати

та зайнятості населення     

                                     

     У  зв’язку із значними обсягами заборгованості із заробітної плати , тіньовою зайнятістю населення  ,  відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України „ Подолання впливу світової фінансово – економічної кризи та поступальний розвиток ”,  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 16 вересня  2009 року № 664 „ Про легалізацію виплати заробітної плати та зайнятості населення  ”, а також з метою захисту прав громадян , пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками  :

    1. Затвердити склад робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення ( додаток 1).

    2 . Затвердити Положення про робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати  та зайнятості населення  ( додаток 2)

    3.  Затвердити план – графік проведення перевірок робочими групами по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  підприємств , установ та організацій усіх форм власності ( додаток 3)  

    4.  Робочим групам проводити оперативні перевірки суб’єктів господарювання щодо виконання чинного законодавства у сфері праці ( оформлення трудових відносин , виплати  заробітної плати ) відповідно до Положення про робочі групи та плану – графіку проведення перевірок.

    5.  Керівникам робочих груп :

    5.1 Про проведену роботу  інформувати районну державну адміністрацію , головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації  кожного четверга та щомісячно до 5 числа, що настає за звітним періодом .

    5.2 Про виявленні порушення інформувати Бучацьку міжрайонну державну податкову інспекцію  та головного інспектора  праці ТДІП в Тернопільській області . 

    6. Визнати таким , що втратило чинність розпорядження  голови районної державної адміністрації від 09 лютого 2011 року  № 64 „ Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 26.11.2010 р. № 704  ”

    7.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                        В.М.САВКА

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема