Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№369 від 05.07.2011 року Про призначення Гуцул Л.М.


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  „___”___________ 2011 р.                 м. Бучач                      № ______

 

Про призначення

Гуцул Л.М.

 

Відповідно до ст.ст. 19, 25, 26, 27  Закону України „Про державну службу",  ст. 32 КЗпП України, Положення про порядок стажування  у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від  1 грудня 1994 року № 804, Положення "Про формування кадрового резерву для державної служби", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.12.1994 року №853,   призначити:

1. Гуцул Людмилу Миколаївну - на посаду завідувача сектору кадрової роботи  апарату райдержадміністрації  05 липня  2011 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста сектору контролю апарату районної державної адміністрації,  як таку що  успішно  пройшла стажування на вище вказаній посаді та зарахована до кадрового резерву на дану посаду  з посадовим окладом  згідно штатного розпису.

Підстава: заява  Гуцул Л.М.,

2. У відповідності  до займаної посади , присвоїти  13 (тринадцятий) ранг державного  службовця.

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити  Гуцул Людмилі Миколаївні надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Перший заступник голови районної
державної адміністрації                                                       Є.В.ЩЕРБАТИЙ

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема