Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№348 від 24.06.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власність


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

              Розглянувши заяву жителів  с.Сороки Джердж Михайла Ільковича, про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів ,які посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення особистого селянського  господарства, рішення сесії Сороківської  сільської  ради № 51 від 01 квітня 2011 року « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, що посвідчують право власності на земельні ділянки »  , керуючись Земельним кодексом України(ст. 17, 33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

       1.Передати безоплатно гр. Джердж Михайлу Ільковичу у власність земельну  ділянку загальною площею  0,3800  га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель які перебувають у користуванні (рілля, гр..5,ф.6-зем), за межами населеного пункту  Сороківської  сільської ради  

 

 

            2.Громадянину  оформити державні   акти на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого  Є.В.

 

Перший заступник голови районної

державної  адміністрації                                                                                    Є.В.Щербатий

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема