Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№351 від 25.06.2011 року Про затвердження піврічного земельного звіту по формі 2-зем станом на 01.07.2011року


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

Про затвердження піврічного  

земельного звіту по формі 2-зем

станом на 01.07.2011року

 

            На виконання повноважень, передбачених ст.13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та згідно ст.ст. 193-195, 203, 204 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.1993 року № 15 «Про порядок ведення державного земельного кадастру», враховуючи рішення відповідних місцевих рад:

            1. Затвердити піврічний звіт Про землі, які перебувають у власності та користуванні станом на 01.07.2011року за формою 2-зем, затвердженого наказом Державного Комітету статистики України від 05.11.1998 року № 377, які зведені управлінням  Держкомзему на підставі звітів наданих (затверджених) відповідними місцевими радами.

            2. Затвердити фактичні зміни, що відбулися в складі користувачів і власників земельних ділянок, земель усіх категорій на території району.

            3. Рекомендувати:

            3.1. Всім власникам та користувачам, які мають в користуванні земельні ділянки, оформити, відповідно до чинного законодавства, своє право на них.

            3.2. Всім землекористувачам і землевласникам використовувати надані їм земельні ділянки за цільовим призначенням,  дотримуватись вимог чинного земельного законодавства України.

            4. Управлінню Держкомзему, виконкомам відповідних місцевих рад забезпечити:

            4.1      Контроль за ефективним та раціональним використанням земель усіма землекористувачами та власниками.

            4.2      Належний кількісний облік земель та повноту відомостей, які характеризують кожну земельну ділянку за її цільовим використанням, в розрізі користувачів (власників), площ та складу угідь.

                       3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого

 

Перший заступник голови районної

державної  адміністрації                                                                                    Є.В.Щербатий

.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема