Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№313 від 02.06.2011 року Про план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру


УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

           

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної  державної адміністрації

 

 

від _____________2011 року                                м. Бучач                  № _________

 

Про план першочергових заходів

з профілактики травматизму

невиробничого характеру

 

     Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  від 8 листопада 2007 року № 980-р „ Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру ” , розпорядження голови облдержадміністрації від 8 лютого 2008 року № 87 „ Про план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру  ” та на виконання  листа управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації від 29 квітня 2011 року № 2-04/288 „ Про регіональний план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру ” , з метою посилення профілактики травматизму невиробничого характеру в районі :

1.      Затвердити план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі у новій редакції (додається ).

2.      Відділу освіти , відділу охорони здоров’я , відділу культури та туризму , відділу молоді та спорту, управлінню праці та соціального захисту населення , службі у справах дітей райдержадміністрації РВ ГУМНС України , РВ УМВС  України , редакції районної газети „ Нова доба ”, редакції районного радіомовлення інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації кожного півріччя до 5 числа наступного місяця про хід виконання плану першочергових заходів затвердженого цим розпорядженням .

3.      Визнати  таким , що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 25 лютого 2008 року № 126 „ Про план першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру”.

4.      Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.     

 

Голова районної державної

адміністрації                                                                 В.М.САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема