Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

01.07.2015 Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості


За участі Управління Пенсійного фонду України в Бучацькому районі під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Фреяка відбулось чергове засідання  районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення),  пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.

 

Предметом розгляду на засіданні були питання:

 

1. Погашення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах та зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду підприємствами району;

2. Про організацію співпраці та координації роботи з метою забезпечення виконання Резолюції Прем’єр-міністра України від 08.06.2015 № 22721/1/1-15 щодо погашення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових, наукових пенсій та зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, а також боргів зі сплати  єдиного соціального внеску на підприємствах,  установах та організаціях Бучацького району.

 

 

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою прискорення погашення існуючих боргів до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема