Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№308 від 01.06.2011 року Про підготовку та проведення в районі акції "Діти мають права", присвяченої Міжнародному дню захисту дітейБУЧАЦЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

 

"____"   ___________2011 року           м. Бучач                              №____

                                                

Про підготовку та проведення

в районі заходів  до Міжнародного

Дня захисту дітей

            Відповідно до Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року», розпорядження голови обласної державної адміністрації від  19 травня 2011 року №367 «Про підготовку та проведення в області акції «Діти мають права», присвяченої Міжнародному Дню захисту дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації від                      6 травня 2011 року №334 «Про соціальну підтримку у  2011 році сімей, які проживають в складних умовах», з метою  поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, в тому числі дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з малозабезпечених сімей:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення в районі заходів, присвячених Міжнародному Дню захисту дітей, у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів , присвячених Міжнародному Дню захисту дітей   (додається).

3. Відповідальним виконавцям забезпечити виконання заходів і про  проведену роботу інформувати Бучацький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до 10  червня 2011 року.

4. Бучацькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді узагальнити подані виконавцями матеріали і про стан  реалізації розпорядження інформувати районну державну адміністрацію                               до 14 червня 2011року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  районної  державної адміністрації Луців Л.З.

 

 Голова районної державної

адміністрації                                                      В.М.САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема