Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

18.06.2015 У якому разі Пенсійний фонд може вирахувати переплачену пенсію?


Відповідно до статті 50 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»; суми пенсій, виплачені надміру вна­слідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недос­товірних даних, пенсіонер може по­вернути добровільно або їх стягують на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду чи в судо­вому порядку.

Відрахування з пенсії здійснюють у визначеному в законодавстві порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків (щодо майнових стягнень), виконавчих написів нотаріусів та ін¬ших рішень і постанов, виконання яких відповідно до законодавства провадиться в порядку, встановленому для виконання судових рішень.

Для отримання докладнішої інформації рекомендуємо звернутися в управління Пенсійного фонду України, де Ви перебуваєте на обліку як одержувач пенсії.

 .
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема