Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№322 від 08.06.2011 року Про призначення Захарчишин Н.В.


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  „___”___________ 2011 р.                 м. Бучач                      № ______

 

Про призначення

Захарчишин Н.В.

 

Відповідно до ст.ст. 19, 25, 26, 27  Закону України „Про державну службу",  ст. 32 КЗпП України, Положення про порядок стажування  у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від  1 грудня 1994 року № 804, Положення "Про формування кадрового резерву для державної служби", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.12.1994 року №853,   призначити:

1. Захарчишин Надію Василівну - на посаду начальника відділу фінансово-господарського забезпечення, головного бухгалтера  апарату райдержадміністрації  08 червня  2011 року в порядку переведення з посади головного спеціаліста, бухгалтера управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації,  як таку що  успішно  пройшла стажування на вище вказаній посаді з посадовим окладом  згідно штатного розпису.

Підстава: заява  Захарчишин Н.В.,  погодження управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації від 07.06.2011 року № 365.

2. У відповідності  до займаної посади , присвоїти  13 (тринадцятий) ранг державного  службовця.

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити  Захарчишин Надії Василівні надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Голова районної
державної адміністрації                                                                  В.М. САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема