Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№315 від 03.06.2011 року Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформаціїБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2011 року                 м. Бучач                         №_____

 

 

 

Про першочергові заходи

щодо забезпечення доступу

до публічної інформації 

 

 

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»,  Указу Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 19 травня 2011 року № 364 з даного питання:

 

1. Затвердити форму запиту на інформацію, що додається.

2. Визначити:

2.1. Керівника апарату райдержадміністрації Слободян М.П. відповідальною за організацію доступу до публічної інформації, розпорядником якої є районна державна адміністрація.

2.2. Заступника керівника апарату райдержадміністрації Панич М.І. відповідальною особою з питань запитів на інформацію, розпорядником якої є районна державна адміністрація, з внесенням відповідних змін до її посадової інструкції. 

3.    Керівникові апарату райдержадміністрації Слободян М.П.:

3.1. З метою доступу до публічної інформації та її збереження, забезпечити створення системи обліку документів, що знаходяться в апараті райдержадміністрації і містять публічну інформацію, оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті та запровадити обов'язкову реєстрацію в цій системі таких документів та надання доступу до них за запитами.

3.2. Визначити спеціальні місця для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію, їх копіями, обладнати такі місця відповідною оргтехнікою.

3.3. Забезпечити проведення навчань і підвищення кваліфікації заступників керівників, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальних осіб з питань забезпечення доступу до публічної інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

4.1. Визначити відповідальних осіб з питань запитів на інформацію та внести відповідні зміни до їхніх посадових інструкцій. 

4.2.   Вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної інформації про особу інших осіб.

4.3. Сприяти депутатам місцевих рад, громадським організаціям, громадським радам, громадянам у здійсненні громадського контролю за забезпеченням органами виконавчої влади доступу до публічної інформації шляхом проведення громадських слухань, громадської експертизи тощо.

5. Загальному відділу та юридичному сектору апарату райдержадміністрації розробити та подати на затвердження керівникові апарату райдержадміністрації порядок складання, подання запитів в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

 

6. Загальному відділу апарату райдержадміністрації:

6.1. Запровадити облік запитів на інформацію, що надходять в районну державну адміністрацію від юридичних осіб,  фізичних осіб та об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

6.2. Створити умови для подання письмових запитів на інформацію громадянами з обмеженими фізичними можливостями.

7. Розробникам проектів розпоряджень голови районної державної адміністрації спільно з юридичним сектором апарату райдержадміністрації забезпечувати своєчасне оприлюднення тих проектів, що підлягають обговоренню.

8. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації забезпечити:

8.1. Систематичне і оперативне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність районної державної адміністрації.

8.2. Спільно з відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації оприлюднення в засобах масової інформації, на веб-сайті, інформаційних стендах, в інший прийнятний для громадян спосіб інформації, зазначеної у статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", форм запитів на інформацію.

            9. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та  мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації розробити та подати на затвердження в установленому порядку:

9.1. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, та забезпечити його оприлюднення в установленому порядку.

9.2. Інструкцію з питань обліку, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

10. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 Голова районної державної                                                                   В.М.САВКА

адміністрації                                                               

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема