Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№288 від 27.05.2011 року Про продовження (поновлення) договору оренди земельної ділянки


 

 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

 

 

Про  продовження (поновлення) 

договору оренди земельної ділянки

 

 

            Розглянувши клопотання ТзОВ «Бучачагрохлібпром» про надання дозволу на продовження договору оренди земельної ділянки, рішення Бучацької міської ради від 01 березня 2011 року № 133,керуючись ст.  17, 93, 124, 125, 126,  та  п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України; ст. 33 Закону України «Про оренду земель», ст.. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

 

 

            1.Погодити продовження (поновлення) ТзОВ «Бучачагрохлібпрому»  термін   дії договору  оренди земельної ділянки на 49 років загальною площею 2,0853 га на території м. Бучач вул. Бучацькі Гаї,129 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (за межами населеного пункту), укладеного 01 березня 2006 року та зареєстрованого за № 040664600387  Бучацьким районним відділом Тернопільської регіональної філії ДП «Центр ДЗК при державному комітеті України по земельних ресурсах» терміном на 5 років.

 

 

            2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника  голови  районної  держадміністрації  Є.В.Щербатого.

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                       В.М.Савка

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема