Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№281 від 24.05.2011 року Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельних ділянокБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

Про надання дозволу на

зміну цільового призначення

земельних  ділянок

 

                      Розглянувши заяви жителів с.Ріпинці  Іваноньків Г.Т., та  жит. с.Озеряни Полякова С.М., жит.с.Ріпинці  Іваноньків М.А., жит.м.Бучач вул..Св.Миколая 1/8 Іваноньків П.М., жит.с.Ріпинці Ковбас Л.М.. про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки , керуючись ст.ст. 17,19,20,33,116,118,125,126 та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

           1. Дати дозвіл на зміну цільового призначення  земельних ділянок, для ведення  особистого селянського господарства (рілля, гр.5 ф.6-зем.) загальною площею 12,5246 га , за рахунок земель які перебувають у власності  для ведення  фермерського господарства на території Ріпинецької сільської ради (за межами населеного пункту), наступним громадянам:

          -  Іваноньків Галині Т имофіївні - 2,5572 га,

          -  Поляковій Світлані Михайлівні  – 2,4355 га,

          -  Іваноньків Михайлу Андрійовичу  – 2,5572  га,

          -  Іваноньків Петру Михайловичу   - 2,4355 га,

          -   Ковбас Любові Михайлівні  – 2,5392 га,

         

                                    Всього – 12,5246 га

            3. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Щербатого Є.В.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                            В.М.Савка

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема