Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№268 від 18.05.2011 року Про безоплатну передачу земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

Про  безоплатну  передачу

земельної  ділянки  у  власність

 

 

              Розглянувши заяву жителя с.Рукомиш Хаєцького Івана Олексійовича    про безоплатну  передачу земельної ділянки у  власність, рішення сесії Заривинецької сільської ради № 40 від 25 лютого  2011року «  Про погодження безоплатної передачі у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту та виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку», керуючись Земельним кодексом України(ст. 17, 33, 81, 116, 118, 121, 126, перехідні положення п.12), ст.21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

 

            1. Передати Хаєцькому Івану Олексійовичу безоплатно у власність земельну ділянку площею 0,2000 га   для ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту  Заривинецької сільської  ради, за рахунок земель запасу .

 

            2. Гр. Хаєцькому Івану Олексійовичу  оформити державний  акт на  право власності на земельну ділянку, обов’язки землевласника виконувати відповідно до вимог ст..91 Земельного кодексу України.

 

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Щербатого  Є.В.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема