Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№291 від 27.05.2011 року Про вжиття заходів щодо надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду України та погашення заборгованості із сплати страхових внесків


 

 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації        

 

   від “___”_________________ 2011   м. Бучач         №_____

 

 

Про вжиття заходів щодо

надходження коштів до бюджету Пенсійного

фонду України та погашення заборгованості

 із сплати страхових внесків

 

             До бюджету Пенсійного фонду України в районі протягом 1 кварталу  2011 року  надійшло 14 млн. 173 тисячі гривень власних коштів. У порівнянні  з відповідним періодом минулого року власні надходження  зросли на  3 млн.57 тисяч гривень або на  26,3%.

 

     Разом з тим, питання погашення боргів до бюджету Пенсійного фонду України в Бучацькому районі залишається проблемним. Заборгованість платників страхових внесків з початку року зменшилась на 31 тис. грн., однак ще становить  2  млн.  624  тисячі гривень. Борг із сплати єдиного внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування складає 246 тисяч гривень.

     З метою наповнення бюджету Пенсійного фонду України,  погашення заборгованості платників страхових внесків, вчасної та в повному обсязі  виплати пенсій і грошової допомоги жителям району:

     1. Управлінню Пенсійного фонду України в Бучацькому районі:

1.1. Вжити невідкладних заходів щодо забезпечення виконання  планових показників з надходження власних коштів до бюджету Пенсійного фонду України та своєчасної і повної сплати внесків суб”єктами господарювання.

1.2. Здійснювати щотижневий моніторинг погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України платниками страхових внесків.

1.3. Забезпечити подання до правоохоронних та контролюючих органів матеріалів, що свідчать про порушення прав застрахованих осіб та пенсійного законодавства в частині своєчасної сплати страхових внесків.

1.4. Забезпечити взаємодію з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронними та контролюючими органами району з питань своєчасної сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду України, недопущення росту заборгованості та притягнення керівників підприємств, установ і організацій до відповідальності за ухилення  від їх сплати.

     2.     Бучацькій міській раді сприяти повному погашенню заборгованості по страхових внесках комбінатом комунальних підприємств до 1 жовтня  2011 року та сплаті поточних платежів.

     3. Управлінню агропромислового розвитку  райдержадміністрації сприяти повному погашенню до 1 жовтня 2011 року  заборгованості сільськогосподарськими підприємствами району і своєчасній сплаті поточних платежів  до бюджету Пенсійного фонду України.

     4. Відділу державної виконавчої служби в Бучацькому районі  забезпечити своєчасне виконання заходів з питань виконавчого провадження за виконавчими документами на користь управління Пенсійного  фонду України в Бучацькому районі, погашення боргів згідно з виконавчими документами економічно-активними підприємствами в повному обсязі.

     5. Управлінню агропромислового розвитку,  Бучацькій міській раді, відділу державної виконавчої служби про вжиті заходи  інформувати управління  Пенсійного фонду України  в Бучацькому районі щомісяця до 8 числа наступного періоду.

    6. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації  від 09 вересня 2010 року №473 "Про стан надходження коштів та погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду України в Бучацькому районі"

    7. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на Управління Пенсійного фонду в Бучацькому районі, контроль - на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу обов’язків .

 

 

Голова  районної

державної адміністрації                                                              В.М.Савка

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема