Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№287 від 27.05.2011 року Про призначення Гуцул Л.М.


 


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації    

    

  від “___”_________________ 2011року   м. Бучач         №_____

 

 

Про призначення

Гуцул Л.М.

 

Відповідно до ст. 19 та ст. 24  Закону України „Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року №169, розпорядження голови районної державної адміністрації  від 19 травня 2006 р. № 339 “Про порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад у Бучацькій районній державній адміністрації”, Положення про порядок стажування  у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України  від   1 грудня 1994 року № 804, призначити:

 

1. Гуцул Людмилу Миколаївну   – на посаду   головного спеціаліста сектору контролю  апарату райдержадміністрації  30 травня   2011 року, як таку, що успішно склала іспит. 

 

Підстава: заява Гуцул Л.М., протокол конкурсної комісії №2
від   16.05.2011 року.

 

2. Відповідно до ст. 25 та ст.26 Закону України “Про державну службу”, Положення про ранги державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 1996 року № 658:

-  у відповідності до займаної посади присвоїти Гуцул Людмилі Миколаївні     
15 (п”ятнадцятий) ранг державного службовця;

 

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити  Гуцул Людмилі Миколаївні      надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Голова районної
державної адміністрації                                                               В.М. САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема