Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№185 від 08.04.2011 року Про затвердження фонду оплати праці працівників та видатків на утримання районної державної адміністрації


 

 

 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “___”_________________ 2011 року      м. Бучач                  №_____

 

 

 

Про  затвердження  фонду оплати

праці працівників та  видатків

на утримання  районної  

державної адміністрації

 

 

  На виконання постанови Кабінету  Міністрів України від 09 березня 2011 року № 213 „ Про встановлення на 2011 рік фонду оплати праці працівників  і видатків  на утримання  обласних та Севастопольської  міської, районних, районних у м. Севастополі  державних адміністрацій”, розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 23 березня
2011 року № 181  „ Про   затвердження  фонду оплати  праці працівників та  видатків на утримання  обласної  державної адміністрації  і райдержадміністрацій”:

 

 

1. Затвердити на  2011 рік фонд  оплати праці працівників та видатки на утримання райдержадміністрації: управлінь, відділів та інших структурних підрозділів (згідно з додатком)

2. Керівнику апарату  районної державної адміністрації  у двотижневий термін затвердити фонд оплати праці  працівників та видатки на утримання управлінь та відділів райдержадміністрації у межах фонду оплати праці та видатків на утримання, встановлених цим  розпорядженням.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації:

- від 27 серпня  2010 року № 446  „Про затвердження  фонду оплати праці працівників та видатків на утримання районної державної адміністрації, її управлінь, відділів, інших  структурних підрозділів”.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  керівника апарату  районної державної адміністрації Слободян М.П.

 

Голова  районної

державної адміністрації                                                   В.М.САВКА

 

 

друк

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема