Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№164 від 31.03.2011 року Про роботу виконкомів місцевих рад району щодо забезпечення виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів»


 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

      

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ 31”  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ березня  2011 року                           м.Бучач                              № 164

 

 

Про роботу виконкомів місцевих рад району щодо

забезпечення   виконання Закону України

«Про благоустрій населених пунктів»

  

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  розпорядження  Кабінету Міністрів України від 4 листопада 2009 року № 1320-р «Про затвердження Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 грудня 2009 року №945 „Про благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій” та з метою створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, покращення роботи з питань благоустрою населених пунктів в районі проводиться певна  робота  по санітарній очистці та благоустрою територій сіл, селища та міста.

Місцевими радами розроблені  та затверджені  „Правила благоустрою населеного пункту”. Разом з тим, відповідно до ст.34 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, не розроблені схеми санітарного очищення населених пунктів. Сільськими головами проводиться недостатня робота по організації збору та централізованому вивозу сміття, обслуговуванню сільських водопроводів та дезинфекції питної води в громадських колодязях,  не огороджені зони суворого режиму на сільських  водопроводах.

Однією з найгостріших проблем   району є санітарна очистка та захоронення твердих побутових відходів, що утворилися в результаті життєдіяльності  населення. Триває паспортизація сміттєзвалищ і полігонів твердих побутових відходів, виготовлено паспорти на   сміттєзвалища по  36 сільських та Золотопотіцькій селищній радах, окрім Трибухівської та Сороківської сільських рад.

З метою покращення роботи з питань благоустрою населених пунктів:

1. Інформацію про роботу виконкомів місцевих рад по виконанню Закону України «Про благоустрій населених пунктів» прийняти до відома.

      2. Відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування забезпечити:

            2.1. Розроблення і затвердження програм і планів заходів  щодо озеленення населених пунктів району.

            2.2.  Розроблення органами місцевого самоврядування   схем санітарного очищення населених пунктів і правил утримання домашніх тварин.

      3. Виконавчим комітетам місцевих рад організувати:

            3.1. Інвентаризацію і паспортизацію об’єктів благоустрою населених пунктів та забезпечити визначення підприємств, установ, організацій, відповідальних за утримання об’єктів благоустрою населених пунктів.

            3.2. Упорядкування берегів водних об’єктів, прибирання вулиць і доріг населених пунктів, зупинок транспорту, тротуарів, пішохідних переходів.

            3.3. Ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, завершення паспортизації діючих полігонів твердих побутових відходів та нагляд за їхнім станом.

            3.4. Збір та централізований вивіз твердих побутових відходів в усіх населених пунктах району.

            3.5. Дезинфекцію питної води в громадських колодязях, огородження зони суворого режиму на сільських  водопроводах.

            3.6. Упорядкування парків, скверів, кладовищ, військових поховань і могил, пам’ятників загиблим та померлим ветеранам війни, меморіальних комплексів  та інших об’єктів благоустрою.

            3.7. Проведення інвентаризації зелених насаджень.

            3.8. Належний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища в населених пунктах.

            3.9. Фінансування заходів з благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій.

            3.10. Про стан виконання розпорядження інформувати відділ містобудування, архітектури та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації до 10 березня   2012 року.

      4. Філії  „Бучацький райавтодор”  в термін до 21 квітня 2011 року:

            4.1. Завершити роботи по  розчистці придорожніх лісосмуг.

            4.2.  Провести ремонтні роботи автобусних зупинок.

            4.3. Забезпечити автобусні зупинки ящиками для сміття.     

4.4. Забезпечити автобусні зупинки інформаційними таблицями щодо  розкладу руху автотранспорту.

            4.5. Систематично проводити роботи по збору сміття на придорожніх смугах.

      5. Державному підприємству „Бучацьке лісове господарство” в термін до 21 квітня 2011 року:

            5.1.Організувати роботи по очистці місць відпочинку в лісовій зоні району.

            5.2. Забезпечити в місцях масового відпочинку наявність ящиків для сміття та постійний його вивіз.

      6. Бучацькому СПТУ №26 в термін до 21 квітня 2011 року:

            6.1. Організувати прибирання та вивіз сміття із зон відпочинку в лісі, що прилягає до території  училища.

      7. Керівникам установ, підприємств, організацій району виконавчим комітетам  міської, селищної, сільських рад провести 16 квітня на території району всенародну толоку по прибиранню територій.

      8. Відділ містобудування, архітектури та  житлово-комунального господарства райдержадміністрації про стан виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 15 березня 2012 року.

       9. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови    районної державної  адміністрації  від 1 квітня 2010 року №140 “Про роботу виконкомів місцевих рад по виконанню Закону України  „Про благоустрій населених пунктів”.

      10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Краснощокого О.О.

 

Голова районної державної

  адміністрації                                                                           В.М.САВКА

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема