Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№129 від 14.03.2011 року Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

від  ”14” березня    2011 року       № 129 м.                Бучач

 

Про надання дозволу на виготовлення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки  у власність

 

            Розглянувши заяви жителів м. Бучач вул. Б.Вузька,3 Петрівського І.В., м. Бучач вул. П.Тичини, 7А/15 Гаврилюка В.І. та  с. Озеряни Петришин Н.О., про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  на території Озерянської сільської ради (за межами населеного пункту) та керуючись ст.ст. 17,19,33,116,118,121,125, 126  та  п.12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:         

           1. Дати дозвіл  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва, орієнтовною площею 0,30га, за рахунок земель запасу (пасовище, гр.12 ф.6-зем.)на території Озерянської сільської ради (за межами населеного пункту) наступним громадянам:

- Петришин Надії Орестівни  - 0,1000 га

            - Гаврилюку Василю Івановичу  – 0,1000га

- Петрівському Ігорю Володимировичу  – 0,1000 га

 

           2. Право власності на земельні ділянки виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласників виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

           3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого  заступника голови районної державної адміністрації  Є.В.Щербатого

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема