Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№94 від 24.02.2011 року Про надання дозволу на виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянкуБУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

Про надання дозволу

на виготовлення державного акта

на право власності на земельну ділянку

 

            Розглянувши заяви гр. Цимбалюк С.П., Любанської М.В.,Козар І.В., керуючись  ст. 21 Закону України „Про місцеві державні адміністрації, ст. 17, п. 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України „Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, згідно Проекту поділу земельних ділянок (масивів) на земельні частки (паї) власникам сертифікатів на земельну частку (пай): селянської спілки «Ліщанці» на території Ліщанецької сільської ради, селянської спілки ім. І.Франка на території Заривинецької сільської ради:

               1.Дати дозвіл на виготовлення Державного акта на право власності на земельну ділянку (за умови виконання пункту 2 цього розпорядження) у зв’язку із успадкуванням права на земельну частку (пай) у власність для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва наступним громадянам:    

                           За рахунок земель колишньої селянської спілки «Ліщанці »

-          Жительці с. Ліщанці Бучацького району Цимбалюк Софії Петрівні - ( 1,0499га –  рілля, № 392)сертифікат серії ТР №0215634.

-          Жительці с. Ліщанці Бучацького району Любанській Марії Василівні - ( 1,0660га –  рілля, № 155)сертифікат серії ТР №042325.

              За рахунок земель колишньої селянської спілки ім. І.Франка

 Жительці  с. Заривинці Бучацького району Козар Ірині Володимирівні - (1,9621га –  рілля,№364, пасовище – 0,2943,№364) сертифікат серії ТР №0237889.     

 

                     2. Зобов`язати вищенаведених громадян при отриманні Державного акта на право власності на земельну ділянку  сертифікат на право на земельну частку (пай) повернути  в районну державну адміністрацію.

                   3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації    Є.В.Щербатого.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема