Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№92 від 24.02.2011 року Про внесення змін в розпорядження голови райдержадміністрації від 28 лютого 2007 р. №99БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

 

 

Про внесення змін в розпорядження

голови 28лютого 2007 р. № 99

 

          Розглянувши заяву жителя с. Стінка Бучацького району Герасимів В.В. про внесення змін в розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації від 28 лютого 2007 року  № 99  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку»:

         1.  Внести зміни  в п.1 розпорядження   голови  районної державної адміністрації від

         28 лютого 2007 року  № 99 ,та  викласти в такій редакції :

            - «Дати дозвіл  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовною площею 0,70га, із земель запасу сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори, гр.14 ф.6–зем), на території Стінківської сільської ради (за межами населеного пункту).

           2. Право власності на земельну ділянку виникає з  моменту державної  реєстрації цих прав. Обов`язки землевласника виконувати відповідно до  вимог ст.. 91 Земельного кодексу України.

         3.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  Щербатого Є.В.

 

 

Голова районної

державної  адміністрації                                                                                    В.М.САВКА

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема