Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№56 07.02.2011 року Про заходи щодо попередження поширення продукції, яка негативно впливає на формування свідомості неповнолітніх


 

УКРАЇНА

БучацЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “___’’ _________ 20   року                м. Бучач                      №___________

 

 

Про заходи щодо попередження поширення

продукції, яка негативно впливає на

формування свідомості неповнолітніх

 

На виконання Законів України: від 03.02.2005 року  №2414 - ІV «Про охорону дитинства»,  від 20.11.2003 року №1296 – ІV «Про захист суспільної моралі» :

 

1. Заборонити розповсюдження та рекламу продукції сексуального характеру в житлових будинках, приміщеннях органів державної влади, закладах культури і мистецтва, вокзалах, у кіосках продажу періодичної преси і павільйонах, у місцях громадського відпочинку, на вуличних лотках і ринках, оббіг, демонстрацію та прокат друкованих видань, кіно-, аудіо-, відео-, радіо-, телепродукції, матеріалів на електронних носіях, інших видів продукції, що пропагують порнографію.

 

2. Органам місцевого самоврядування: Бучацькій міській, селищній та сільським радам прийняти відповідні рішення на сесіях рад.

 

3. Службі у справах дітей (В.Д.Єднак), відділу освіти (О.П.Рудник), відділу культури і туризму (О.І.Тринька), охорони здоров’я (П.П. Казмірук), у справах молоді та спорту райдержадміністрації (О.О. Стронська), начальнику РВ УМВСУ в Тернопільській області (П.М.Гукалюку), центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (А.А. Міщанчук),

 

3.1.  Посилити контроль за змістом реклами, що розповсюджується засобами масової інформації, розміщується в ігрових залах, комп’ютерних клубах, дискотеках, інших  розважальних закладах, з метою недопущення поширення соціально небезпечної реклами, яка може негативно вплинути на здоров’я і свідомість дітей та молоді.

.

 

3.2.  Проводити скоординовану профілактичну роботу спрямовану на профілактику наркоманії, алкоголізму, куріння, насилля, жорстокості у дитячому середовищі, тощо.

 

 4. Інформувати про проведенні заходи районну державну адміністрацію до 5 липня та 20 грудня 2011 року.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Луців Л.З.

 

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                           В.М. САВКА    

                       

 

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема