Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№33 від 24.01.2011 року Про підсумки проведення ХХ районних сільських спортивних ігор та участь у ХХІ обласних спортивних іграх Тернопільщини


 


 

 

      УКРАЇНА

 

    БУЧАЦЬКА РАЙОННА                                         БУЧАЦЬКА

   ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                            РАЙОННА РАДА

                                    

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від____________2011 року                 м. Бучач                  №__________

 

Про підсумки участі

команди району у XIX сільських

спортивних іграх Тернопільщини

та організацію проведення XXI

сільських спортивних ігор Бучаччини

 

           Відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт»   на виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011роки в Бучацькому районі», розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 20 грудня 2010 року № 1034295 „ Про підсумки проведення XX сільських Спортивних ігор Тернопільщини та організацію проведення XXI обласних сільських спортивних ігор Тернопільщини» відділом у справах молоді та спорту забезпечено участь команд району у комплексних XX сільських Спортивних іграх Тернопільщини у 2010 році.

   На центральному стадіоні «Колос» проведено ювілейні  XX сільські спортивні  ігри Бучаччини, присвячені  60 річчю фізкультурно – спортивного товариства «Колос». У іграх  взяли участь 24  сільських колективи  фізичної культури  (300) учасників з них 13 спортивних сімей. Перемогу у загальнокомандному заліку виборола команда с. Трибухівці, 2 – е місце у команди с. Переволока, 3-е у команди с. Цвітова.

На ювілейній Спартакіаді  відзначено 11 кращих працівників галузі та ветеранів ФСТ «Колос» грамотами голови районної державної адміністрації та цінними подарунками відділу та РЦФЗН «Спорт для всіх».

 Відділом профінансовано та забезпечено участь 3-х команд району  (гирьовий спорт, линва, армспорт) у основній частині  ювілейних 20 сільських спортивних ігор Тернопільщини, присвячених  60 – річчю ФСТ «Колос» що проходили  у м. Борщів,  для   харчування під час посиленого навантаження яких, залучено спонсорські кошти.

 Команда із гирьового спорту, представлена Трибухівською сільською радою, стала Чемпіоном області, виборовши 1 загальнокомандне місце серед сільських рад області.

У змаганнях з перетягування линви команда  Переволоцької  сільської ради  виборола  4 загальнокомандне  місце, 5  місце у важкоатлетів району, у змаганнях з армреслінгу – 13 місце.

Також профінансовано усі види змагань заявлених  згідно програми 

ювілейних 20 Сільських спортивних ігор Тернопільщини, а саме : шашки, шахи, волейбол серед жінок та чоловіків, пляжний волейбол, футбол, легкоатлетичний крос.

 У підсумку район знаходиться на 10– му місці серед ФСТ «Колос» області.

 З метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту серед сільських жителів району,  підтримки діяльності фізкультурно – спортивного товариства «Колос»:

 

      1. Провести XXI районні сільські спортивні ігри Бучаччини на центральному стадіоні „ Колос» в червні 2011 року.

      2. Забезпечити участь команд району XXI обласних сільських спортивних іграх Тернопільщини, що проходитимуть 18-19 червня 2011 року в Зборівському районі.

      3.  Відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (Стронська О.О) спільно з районним ФОК „Колос” (Павликівський І.О) взяти під особистий контроль проведення у 2011 році сільських спортивних ігор та комплексних спортивно-масових заходів серед сільського населення, надавати всебічну матеріально –технічну та фінансову допомогу.

      4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.05.2010 року № 246 «Про відзначення в Бучацькому районі 60 – річчя фізкультурно – спортивного товариства «Колос».

       5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Луців Л. З. та заступника голови районної ради Вонсяка В.Б.

 

Голова районної                                                   Голова районної ради

державної адміністрації                                             

                       

В.М. САВКА                                                                О.М. МИХАЙЛІВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема