Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№20 від 17.01.2011 року Про проект районної програми профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2011-2013 роки


 

УКРАЇНА

БучацЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “ 17’’ січня  2011     року          м. Бучач                            № 20  

 

Про проект районної програми профілактики

правопорушень, рецидивної злочинності

та злочинів, вчинених неповнолітніми,

на 2011-2013 роки

 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.08.2010 року № 633 «Про забезпечення виконання  обласної програми профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2010-2013 роки» та  з метою покращення роботи щодо профілактики правопорушень, рецидивної злочинності і злочинів, вчинених неповнолітніми:

 

 1. Схвалити проект районної програми «Профілактики правопорушень, рецидивної злочинності та злочинів, вчинених неповнолітніми, на 2010-2013 роки» (далі – проект Програми), що додається.

2. Службі у справах дітей райдержадміністрації подати проект програми на розгляд чергової сесії Бучацької районної ради відповідно до вимог регламенту  районної ради.

3. Рекомендувати виконкому Бучацької міської ради розробити та подати на розгляд сесії відповідної ради аналогічну програму.

                4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Л.З. Луців.

 

           

 

                    Голова 

районної державної адміністрації                                                              В.М. САВКА

 

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема