Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№32 від 20.01.2011 року Про встановлення надбавок працівникам районної державної адміністрації


БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від “ 20” січня 2011  року        м. Бучач              №32

 

 

Про встановлення  надбавок  працівникам   районної державної адміністрації

 

            Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” із внесеними  змінами та доповненнями, ст. 30 Закону України „ Про державну таємницю” та постанови Кабінету Міністрів України  від 15 червня  1994 р. № 414 „Про види,  розміри  та порядок надання компенсації  громадянам  у зв’язку з роботою, яка передбачає  доступ  до державної таємниці”, враховуючи роботу з документами, що становлять державну таємницю:

1.Встановити з 01 січня 2011 року  посадові оклади працівникам апарату райдержадміністрації, керівникам та заступникам  керівників  відділів  і управлінь  інших структурних підрозділів райдержадміністрації у відповідності із штатними розписами.

2.Встановлювати  щомісяця протягом  2011 року  надбавки до 50 % за високі досягнення у  праці або  за  виконання особливо  важливої  роботи з  врахуванням  надбавки за ранг  та надбавки  (винагороди)  за вислугу  років керівникам, заступникам керівників  структурних  підрозділів та працівникам апарату районної  державної адміністрації відповідно до штатних розписів і  займаних посад,  відпрацьованого часу  та результатів  роботи виходячи з фонду оплати  праці, згідно з додатками 1,2.

3. Встановити  з 01 січня 2011 року  надбавки за вислугу  років  та за роботу з документами, що становлять державну таємницю  державним службовцям апарату та малочисельних структурних  підрозділів  райдержадміністрації згідно додатків 3,4.

4. Преміювати протягом  2011 року в  межах місячних фондів оплати праці,  доведених  планом асигнувань на  рік  відповідно до відпрацьованого часу та результатів роботи:

- працівників апарату районної державної адміністрації;

- керівників  та  заступників  керівників  управлінь,  відділів  та інших структурних  підрозділів.

    5. Дозволити керівникам управлінь, відділів та інших структурних  підрозділів преміювати  та встановлювати своїм працівникам надбавки до 50 % за високі досягнення у праці або за виконання  особливо важливої роботи з врахуванням  надбавки за ранг  та надбавки  (винагороди)  за вислугу  років.

 

Голова районної державної

   адміністрації                                                                           В.М.САВКА

 

 

 

 

друк 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема