Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№769 від 22.12.2010 року Про перенесення робочих днів у 2011 році


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

 

 

від  ____    грудня 2010 року                       м. Бучач                               № ___

 

 

Про перенесення робочих

днів у 2011 році

 

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від  15 листопада 2010 р.
№ 2130-р „Про перенесення робочих днів у 2011 році” та розпорядження голови   обласної  державної  адміністрації від 8 грудня 2010 року № 996 „Про  перенесення робочих днів у 2011 році” з метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу:

1. Перенести у 2011 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

понеділка 7 березня – на суботу 12 березня;

понеділка 27 червня – на суботу 25 червня.

2. Керівникам  структурних  підрозділів райдержадміністрації, керівникам  районних  установ і організацій  району виконавчим  комітетам міської, селищної  та сільських рад, ВАТ „Бучацьке АТП 1639” у випадку перенесення робочих днів, погодити графіки роботи підприємств громадського і приватного транспорту, дитячих дошкільних закладів, підприємств громадського харчування згідно з виробничим календарем підприємств, установ та організацій області на 2011 рік.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 25  грудня 2009 року № 737 „Про перенесення окремих робочих днів у 2010 році”.

4. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Голова районної  державної

            адміністрації

 В.М.САВКА

 

 

 

 

друк
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема