Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№766 від 22.12.2010 року Про призначення Стронської О.О.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від  „___”___________ 2010 р.                 м. Бучач                      № ______

 

 

Про призначення

Стронської О.О.

 

Відповідно до ст. 19 та ст. 24  Закону України „Про державну службу",  ст. 32 КЗпП України, Положення про порядок стажування  у державних органах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів  України від  1 грудня 1994 року № 804,  призначити:

1. Стронську Ольгу Олексіївну    – на посаду   начальника відділу у справах  молоді та спорту  райдержадміністрації  24 грудня  2010 року в порядку переведення з посади начальника відділу соціальної роботи  районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді, як таку що успішно пройшла стажування на вище вказаній посаді з посадовим окладом  згідно штатного розпису.

Підстава: заява  Стронської О.О., погодження облдержадміністрації  від 22.12.2010 р.№ 01-7081/13-22, погодження  управління у справах сім’ї та молоді  від 13.12.2010 р.  № 164.

2. Взяти до відома, що  Стронській О.О. на попередній посаді  присвоєно
11 (одинадцятий) ранг державного  службовця.

3. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановити  Стронській Ользі Олексіївні  надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.

 

Голова районної
державної адміністрації                                                                  В.М. САВКА

 

 

 

 

 

друк

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема