Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№704 від 26.11.2010 року Про склад робочої групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення


 

 

УКРАЇНА

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від “ 26” листопада  2010 року                             м.Бучач                      № 704

 

 Про  склад робочої групи по 

 легалізації виплати заробітної

 плати та зайнятості населення

 

     У  зв’язку із проведеними кадровими змінами  та відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України „ Подолання впливу світової фінансово – економічної кризи та поступальний розвиток ”,  розпорядження голови обласної державної адміністрації від

16 .09.2009 р. № 664 „ Про легалізацію виплати заробітної плати та зайнятості населення  ”, а також з метою захисту прав громадян , пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками  :

    1 . Утворити  робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення для проведення оперативних перевірок суб’єктів господарювання щодо виконання чинного законодавства у сфері праці ( оформлення трудових  відносин , виплати заробітної плати ), згідно з додатком .

    2 . З метою проведення постійної системної роботи робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення передбачити :

- щоквартальну звірку даних податкової інспекції , управління Пенсійного фонду України , центру зайнятості та фондів соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на виробництві щодо кількості найманих працівників , за яких сплачуються страхові внески ;

- здійснення перевірок легалізації заробітної плати та зайнятості населення безпосередньо на підприємствах ,в організаціях та установах ;

- інформувати населення щодо соціальних ризиків громадян , які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно .

   3 . Керівнику робочої групи  інформувати районну державну адміністрацію про проведену роботу  щокварталу  до 20  числа місяця , що настає за звітним періодом .

   4. Визнати таким , що втратило чинність розпорядження  голови районної державної адміністрації від 02 листопада 2009 р. № 625 „ Про легалізацію виплати заробітної  плати та зайнятості населення ”

   5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на  заступника голови районної державної адміністрації Краснощокого О.О.

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                          В.М.САВКА
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема