Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

№660 від 08.11.2010 року Про призначення Шуї Л.А.


 

БУЧАЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації         

 

від “___”__________ 2010 року                   м. Бучач                 №_____           

           

 

 

Про  призначення

ШуїЛ.А.

 

 

Відповідно до ст.ст. 25,26, 27,28    Закону України  „Про державну службу”,  „Положення про формування кадрового  резерву  для державної служби” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001  року   № 199, призначити:

 

      1. Шую Лілію Анатоліївну на посаду начальника відділу  фінансово-господарського  забезпечення апарату райдержадміністрації ( на час декретної відпустки основного працівника Пшивої О.З.)  в порядку переведення  з посади головного спеціаліста, бухгалтера апарату райдержадміністрації, як таку що зарахована до кадрового резерву  на посаду  начальника  відділу  фінансово-господарського  забезпечення апарату райдержадміністрації з посадовим окладом згідно штатного розпису  8  листопада  2010 року.

Підстава: заява Шуї Л.А.
            2.У відповідності  до займаної посади  присвоїти Шуї Л.А.
 13 (тринадцятий) ранг державного службовця.

3. Інвентаризацію  товарно-матеріальних цінностей  провести  з 09.11.2010 року  по 19.11.2010 року.

4. Взяти до відома, що розпорядженням голови  райдержадміністрації  від 01.07.2010 року № 342, Шуї Л.А. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня  2006 року № 268 “Про впорядкування  структури  та  умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із внесеними  змінами та доповненнями), встановлено   надбавку до посадового окладу   за високі досягнення у праці, за виконання особливо важливої роботи  в розмірі до 50 відсотків  до посадового окладу  з урахуванням доплати   за ранг  та надбавки (винагороди) за вислугу років  в межах наявних коштів  на оплату  праці.
                        

Голова  районної

державної адміністрації                                                       В.М.САВКА

 
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема