Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 13.01.21 | 09:46

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Про стан епідемічної ситуації на території району та запровадження  карантинних обмежень  на території із значним  поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 обговорено під час засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Олени Кравчук.
В.о. директора КНП «Бучацька ЦРЛ» Лілія Качур повідомила про кількість хворих, які перебувають у лікарняному закладі, завантаженість ліжок, вікову структуру, специфіку роботи закладу в умовах карантину. Начальник Управління Держпродспоживслужби у Бучацькому районі Ольга Чук проінформувала про перелік карантинних обмежень, запроваджених Кабінетом Міністрів України з 08 січня 2021 року та проведення контрольних перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання протиепідемічних заходів. Заступник начальника Бучацького відділення поліції ГУНП в Тернопільській області Іван Простий доповів про результати роботи залученого особового складу районного відділення поліції під час проведення карантинних заходів на території району.
Голова райдержадміністрації Олена Кравчук зазначила, що січневий карантин значно пом’якшений у порівнянні з весняним, минулого року. Він стосується здебільшого тих сфер життєдіяльності, де найвищий ризик поширення інфекції. Поряд з тим, працюватимуть громадський транспорт, дитячі садочки, магазини, які продають продукти харчування, засоби гігієни та побутову хімію. Кафе та ресторани працюватимуть на винос.
Комісія підтримала рішення щодо забезпечення на період дії  карантину до 28 лютого 2021 року на території району виконання карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»(із змінами) та  виконання додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 2 цієї постанови, дія яких триватиме до 25 січня 2021 року.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема