Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 04.01.21 | 16:45

Проведено Чемпіонат Cube Fest.

За підсумками конкурсів, майстер-класів, змагань з спідкубінгу 2020 року сьогодні проведено Чемпіонат Cube Fest.  Завданням заходу було виявити та підтримати дітей, що володіють високими інтелектуальними здібностями, зацікавити школярів до складання кубика Рубика. Бажаючих позмагатись було 28 школярів. Учасники показали неймовірні здібності і були задоволені, що отримали змогу поділитись своїми вміннями та навчитись чогось нового.
Автором проведення Чемпіонату була Бучацька ліга старшокласників, зокрема куратор - Оксана Гойда. Фінансова підтримка змагань - відділу культури, молоді і спорту.
Голова журі, голова районної державної адміністрації, Олена Кравчук привітала усіх дітей, висловила слова гордості за молоде, обдароване, талановите підростаюче покоління та нагородила переможців кубками, медалями, грамотами, символічними горнятками. Окремі подяки вручила головному судді, представнику Всесвітньої асоціації кубика, консультанту заходу, Степану Джурилу та судді - Денису Гайнецькому.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема