Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну

Новини

Роздрукувати 24.07.19 | 14:04

Відбулася тридцять перша сесія Бучацької районної ради сьомого скликання

Відбулась тридцять перша сесія Бучацької районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Бейко, керівник апарату адміністрації Марія Слободян, окремі керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

В рамках пленарного засідання депутати затвердили ряд договорів про міжбюджетні трансферти, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік.

Окрім того, рішенням сесії затверджено персональний склад конкурсної комісії з добору кандидатури на вакантну посаду директора комунальної установи «Централізований клубний заклад» Бучацької районної ради, продовжено контракт з редактором комунального підприємства – радіоорганізації «Редакція Бучацького районного радіомовлення» Шмигою Я.Я., засновано стипендію імені Героїв Небесної Сотні Ігоря Костенка та Василя Мойсея за визначні досягнення у навчанні та спорті.

Також в ході засідання прийнято рішення звернутись до Управління капітального будівництва Тернопільської ОДА щодо додаткового виділення коштів на ремонт та обслуговування доріг в Бучацькому районі.

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема