Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Економіка регіону

Інформація у сфері захисту прав споживачів


 

-РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 29 березня 2017 р. № 217-р"Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року"

 

- РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 27 грудня 2017 р. № 983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року»

 

 

 

- ПОСТАНОВА від 15 червня 2006 р. N 833 "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів".

 

 

- ПОСТАНОВА від 02 вересня 2015 р. N 667 «  Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

 

 

- Зразки скарг про порушення законодавства про захист прав споживачів та пам'ятки та настанови для споживачів в ситуаціях, коли їх права порушуються найчастіше 

 

 

В разі потреби в отримані додаткових консультацій з питань виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, просимо звертатись в Управління захисту прав споживачів Головного управління Держспоживпродслужби в Тернопільській області за тел. 0352 52-83-71
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема