Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Економіка регіону

Соціально-культурна сфера


Розвиток соціально-культурної  сфери

    В 2017 році забезпечувались виконання програмних завдань і заходів  розвитку освіти, культури та охорони здоров’я. Зокрема, на реалізацію проектів по зміцненню матеріально-технічної бази соціальних закладів району в районі освоєно понад 15,8 мільйонів гривень державних коштів.
З них: два проекти, які були відібрані та фінансувалися фондом регіонального розвитку  України на суму 3,8 млн. грн. це:
? Реконструкція з добудовою приміщення колишньої школи під дошкільний заклад в с.Стінка Бучацького району
? Капітальний ремонт по впровадженню енергозберігаючих технологій  з утеплення фасадів  Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 по вул. Лисенка, 2  в м. Бучач. 
По даних об’єктах з районного бюджету забезпечено спів фінансування в розмірі 1210 тис.грн.
Також район отримав п’ять мільйонів субвенції гривень на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку  району. За рахунок субвенції реалізовано ряд об’єктів підтримавши освітню та медичну галузь району. Зокрема проведено енергозберігаючі заходи по 5 навчальних закладах району, встановлення частини перекриття одного навчального закладу та  придбання медичного інструментарію для Бучацької центральної комунальної районної лікарні.
В рамках виділення субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та на соціально-культурний розвиток об’єднаними територіальними громадами району освоєно 7,2 млн.гривень: в тому числі Золотопотіцькою територіальною громадою освоєно – 4,6 млн. гривень та Трибухівською ОТГ – 2,6 млн.гривень.   Золотопотіцька об’єднана територіальна громада спрямувала ці кошти проведення капітальних ремонтів дошкільних навчальних закладів сіл Скоморохи, Соколів, Сновидів, Золотого Потоку, ФАПу с. Сновидів та продовження робіт по капітальному ремонту будівлі позашкільної роботи з учнівською  молоддю (палац Гневоша) в смт. Золотий Потік. Трубухівською громадою проводились роботи по перекриттю загальноосвітніх навчальних закладів у селах Пишківці та Трибухівці.
Поряд з цим відділом культури, національностей, релігій і туризму  райдержадміністрації за 2017 рік на покращення  матеріально- технічної бази використано 27,7 тис.грн. Також у звітному періоді проведено 3 поточних ремонти в СБК с. Пилява (ремонт дахового покриття), клуб с.Новоставці, (заміна електричної проводки), прилеглої до клубу с. Заривинці площадки та підпірних стін та сходів на суму – 373,0 тис .грн., та  12 косметичних ремонтів на загальну суму 40,2 тис.грн., зокрема в населених пунктах м. Бучач (влаштування світлооператорського приміщення),сіл Озеряни, Малі Заліщики, Пушкарі, Млинки , Язлівці, Зелена, Білявинці.
У 2017 році галузь охорони здоров’я профінансовано на 31 млн. 895 тис. грн., що становить  100,0% від затвердженого кошторису.  За   бюджетні кошти проведено поточний ремонт в хірургічному, терапевтичному, поліклінічному, пологовому, кабінетах адмінкорпусу,  харчоблоку корпусу № 2,газової котельні на загальну суму  280,0 тис.грн.   На придбання та ремонт медичного обладнання  використано  580,0 тис.грн.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема