Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

На головну / Економіка регіону

Інвестиції та будівництво


Будівництво

 

         

Власними силами підрядних будівельних організацій у 2017 році виконано  будівельно-монтажних  та ремонтних  робіт  на 16,2  млн.грн
ТзОВ «Рембуддільниця» з початку року виконано будівельно–ремонтних робіт на 10,7 млн.грн. Порівняно з відповідним періодом  минулого року обсяги виконаних робіт по ТзОВ «Рембуддільниці» збільшилися   на 21,2 %.
Філією «Бучацький райавтодор» на ремонт та утримання доріг місцевого і державного значення  направлено 20,0 млн.грн. На дороги місцевого значення направлено 15,6 млн.грн., та на дороги державного значення 4,4 млн.грн., в тому числі на ремонт дороги Порохова-Космирин – 13,7 млн.грн. Проти минулорічного рівня фінансування на утримання доріг місцевого і державного значення  збільшилось у 3,8 раза.
Міжрайонним управлінням водного господарства виконано різних робіт на суму 1189,0 тис.грн. проти відповідного рівня минулого року обсяг виконаних робіт збільшився    на  259,0 тис.грн. (27,8%).
Протягом 2017 року   введенно  в експлуатацію будинків загальною площею 1621 м.кв., що становить  26,6% до програмного показника.     
За 2017 рік валові доходи по Бучацькому ККП склали 7900,0 тис.грн., а це на 8,9% більше проти минулорічного рівня. На отримання в належному стані міста витрачено 2881,3 тис.грн. У За 2017 рік на будівництво та реконструкцію тротуарів затрачено 400 тис.грн.

Інвестиційна  діяльність

 

Впродовж 2017 року спостерігається значний ріст капітальних  інвестицій в економіку  району та становить  – 332,5 мільйона гривень капітальних  інвестицій. Річне програмне завдання виконано на 184,7 %., в порівняні з відповідного періоду минулого року його обсяги зросли на 98,9%.  Найбільше  внутрішніх інвестицій спрямовано в сільське господарство, зокрема   введення в І кварталі цього року в експлуатацію: зерносховища силосного типу та блоку очистки і сушки зерна   ТОВ «Бучачагрохлібпром» та сховища для зберігання фруктів з холодильним обладнанням та впровадження ліній по фасуванню та переробці плодів  ФГ «Гадз». 
Зовнішньоторговельний оборот району за 2017 рік, згідно даних підприємств, становить 10,6 мільйона доларів, в тому числі: експорт – 9,3 мільйона доларів, імпорт – 1,3 мільйона доларів.  В порівнянні з минулим роком експорт зріс у 3,4 рази  та імпорт склав 76,5 відсотки. Товари що експортувалися: деревина, вироби з деревини, яблука та живі рослини. Імпортували:  кури, живі рослини , вироби із скловолокна та гуманітарна допомога.
Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

.

Актуальна тема